Raspored turnira

Raspored turnira

Eingetragen bei: Turniri | 0

Termini odigravanja turnira

Na ovome mjestu želimo imati tabelu to jest raspored igranja turnira hrvatskih nogometnih klubova u Švicarskoj. Naravno da bez suradnje sa svim klubovima ne možemo imati ni sve termine ali ja vjerujem da će većina klubova naći postojanje ove tabele vrlo korisnom i da će ona svake godine biti sve veća i popunjenija.

Pod imenom  FC Emenbrücke igraju većinom Hrvati tako da sam i taj turnir uvrstio u tabelu ispod. Za one koji žele više informacija o njima i turniru mogu ih pored emaila takođe kontaktirati i na telefon 079 679 87 54

 

Ime kluba Kontakt adresa Termin turnira Web-stranica
NK Marjan Zug marjan.zug@gmail.com  14.11.2020. www.nk-marjan.ch
NK Bugojno Zug info@bugojanci.ch  21.11.2020. www.bugojanci.ch
NK Lašvanska dolina Zug vedran.eldic@baloise.ch  14./15.12.2019.
HNK Adria Aarau markouletic@gmail.com  01.12.2019. www.hnkadria.ch
NK Srednja Bosna info@hnk-srednjabosna.ch  30.11.2019. www.hnk-srednjabosna.ch
HNK Kroatien Schwyz bernard.pranjic@gmail.com  Nema turnira www.kroatien-schwyz.ch
NK Hajduk Zuerich hajdukzuerich@gmx.ch  30.11.2019. www.nkhajduk.ch
NK Croatia Zuerich info@fccroatia.ch  24./25.01.2020. www.fccroatia.ch
NK Croatia Luzern croatia_luzern@gmx.ch  08.02.2020. www.croatia-luzern.ch
FC Emenbrücke fcesenioren@gmx.ch  01.02.2020.
HŠD Zagreb Arbon drago.zoric@gmx.ch www.zagreb-arbon.ch
HNK Široki Brijeg Zuerich ivan_sesar@hispeed.ch  Nema turnira www.nk-sirokibrijeg.com
NK Kraljeva Sutjeska djonjic@vaudoise.ch  23.11.2019. www.kraljeva-sutjeska.com
NK Croatia 92 croatia92@croatia.ch  Nema turnira http://croatia.ch/drustva/hnk_croatia_92/index.phpm
HNK Posavina Basel andrija.sljivic@hotmail.com www.nkposavina.ch
MNK Livno Zuerich frano_vukadin@gmx.ch  Nema turnira www.livanjskazajednica.ch
NK Dinamo Schaffhausen nkdinamosh@gmail.com  30.11.2019. www.nk-dinamo.ch

Zajednički turnir „Kruh svetog Ante“ 11.01.2020.  u Wollerau SZ